O korupci v mediích


Videa
21.5.2012
Podezřelý nákup tramvají v Liberci a sponzorig Bílých tygrů. V Liberci a Jablonci si pořídili novou tramvaj za 45 milionů. Je to míň, než kolik se za tramvaje obvykle platí, jenže tahle tramvaj ještě není hotová. Mechanici dopravního podniku ji nejprve musí složit. Takový nákup skrývá různá úskalí. Už v minulosti si totiž Liberec jednu tramvaj na díly koupil a dodnes stojí v depu.
Reportéři ČT
27. 10. 2010
O podivných obchodech města. Liberec nevýhodně vyměňoval majetek města kvůli lanovce, která se nakonec vůbec nepostavila.
Reportéři ČT
9. 3. 2009
Zpráva NKÚ odhaluje vážná podezření v organizaci libereckého mistrovství světa v klasickém lyžování, nevýhodné směny pozemků v Liberci, nevázanost libereckých politiků na stavební firmu Syner
Reportéři ČT
Audio
19.11.2014
Debatní večer věnovaný otázce zadluženosti Liberce, zdejším klientelistickým vazbám a jejím dopadům na hospodaření města. Vystoupil David Ondráčka, ředitel Transparency International, Petr Leyer z právní kanceláře Transparency International, Václav Umlauf z Technické univerzity a Jaroslav Tauchman z Krajského protikorupčního pracoviště.

Beseda Trasparency International v Liberci

9.9.2014
Předvolební debata  komunální volby 2014 také o korupci. Martina Rosenbergová (ČSSD), Dana Lysáková (KSČM), Petr Černý (Nový směr), Zora Machartová (TOP 09), Tibor Batthyány (ANO 2011) a Jiří Rutkovský (Pro sport a zdraví).
ČRo Sever
8.9.2014
Předvolební debata  komunální volby 2014 také o korupci. Jan Korytář (Změna pro Liberec), Michal Hron (Starostové), Kamil Jan Svoboda (KDU-ČSL), Roman Šotola (Liberec ještě žije), Lenka Halamová (Strana pro otevřenou společnost), David Forbelský (Strana svobodných občanů) a Ondřej Červinka (ODS)
ČRo Sever
Články
12.1.2015

MF Dnes - Do tepláků nikoho dostat nechceme, říká liberecký bojovník proti korupci

Rychlý kontakt